Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


ANA SAYFA
HABERLER
İLETİŞİM
‘SMALL+’ İLE MİNİMUM ALANDA MAKSİMUM STİL
16:30 - 06/09/2011


Yenilikçi ve tasarım odaklı banyo çözümlerinin lider markası Ideal Standard, Small+ ile dar alanlarda maksimum stil sahibi banyolar yaratıyor. İtalya’nın önde gelen tasarımcılarından Franco Bertoli’nin imzasını taşıyan Small+, 68 ile 90 santimetre arasında değişen asimetrik ve standart etajerli lavabolar, klozet rezervuarı, asma klozet ve bideleriyle konutların yanı sıra yat ve oteller için de oldukça şık bir alternatif oluşturuyor.

Küçük alanlı banyolarda farklı kombinlerle işlevsel kullanım alanları yaratan akıllı tasarımlardan oluşan Small+ serisinde 15 ayrı ürün yer alıyor. Aynalı kapılar, dikey çekmeceler ve duvara monte özel tasarımlar, alan rahatlığı sağlayarak fonksiyonelliği ve şıklığı birleştiriyor.

Minimalist çizgiye sahip ‘Small+’ın en dikkat çeken ürünü ise asma klozet ve asma bideyi tek gövdede birleştiren ‘twin’ modeli. Twin, dar alanlar için yenilikçi ve ideal bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor.

Beyaz lakenin yanı sıra açık ve koyu meşe olmak üzere üç renk alternatifi bulunan Small+ serisinin tasarımcısı Franco Bertoli, Small+ ile banyolarda sade, şık, eğlenceli ve genç bir çizgi yakalamak istediklerini ve bunu başardıklarını söylüyor. 21’inci yüzyılda tek kişilik ailelerin gittikçe arttığına ve yaşam alanlarının daraldığına dikkat çeken Franco Bertoli, Small+’ın minimal çizgisiyle günümüz ihtiyaçlarına cevap verdiğini ifade ediyor.

Ideal Standard Hakkında:
Dünyanın en yenilikçi banyo çözümlerine imza atan Ideal Standard markası, kişiselleştirilmiş konforu yansıtan yaşam alanları yaratmak hedefiyle hareket ediyor. Tüm ürünlerinde tasarım, fonksiyonellik ve inovasyonu buluşturma felsefesiyle hareket eden Ideal Standard, Ideal Standard International’in amiral gemisi olarak kabul ediliyor. Ideal Standard ürünlerinin Türkiye’deki pazarlama faaliyetleri ECE tarafından yürütülüyor.
 
Ideal Standard International Hakkında:
Merkezi Brüksel’de bulunan Ideal Standard International, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) ile Asya Pasifik bölgelerinde bağımsız olarak faaliyette bulunan özel bir şirkettir. Şirket, Incesa isimli bir ortak girişimi aracılığıyla Orta ve Güney Amerika’da da faaliyet göstermektedir. Banyo çözümlerine odaklanan Ideal Standard International, şirketler, konutlar, ticari ve kurumsal binalar için banyo donanımı, armatürleri ve duş kabinleri üretip satıyor. Şirket 17 bin 300 çalışanı ile 30 ülkede faaliyet gösteriyor. Banyo çözümleri konusunda dünyanın lider firması olan Ideal Standard International’in Türkiye operasyonları, vitrifiye sektörünün inovatif şirketi ECE tarafından yönetiliyor.
 
ŞİRKETİMİZDEN
‘SMALL+’ İLE MİNİMUM ALANDA MAKSİMUM STİL 16:30 - 06/09/2011
      Yenilikçi ve tasarım odaklı banyo çözümlerinin lider markası Ideal Standard, Small+ ile dar alanlarda maksimum stil sahibi banyolar yaratıyor. İtalya’nın önde gelen tasarımcılarından Franco Bertoli’nin imzasını taşıyan Small+, 68 ile 90 santimetre arasında.....
  haberin devamı
   
Yaklaşık 7 yıldır Avustralya'ya ihracat yapan Seranit, 13:52 - 06/09/2011
      .....
  haberin devamı
   
RESİM GALERİMİZDEN
Tema Koll Şti. Adres:Altınova Sinan Mh. Yunus Emre Cd. No:29 Koyunlar/Kepez/ANTALYA - Tel:0242 340 12 50 - Fax:0242 340 52 85 - info@temakoll.com.tr
Gezici Tasarım